پیگیری برای گرفتن مجوز

اصلاً ممکنه در خوشبینانه ترین حالت همین الان جهاد کشاورزی بیاد همه کودها رو بخره! صحبت من که از اول هم به این نکته پافشاری داشتم اینه که باید از سریع ترین راه ممکن خسارت مردم رو جبران کنن.

اموال این آقا و اطرافیان مرتبط با ایشون رو که تو شرکت بودن و ذینفع هم بودند مصادره کنن و به فروش بگذارند. روزای اول آقای صداقت زاده معاونت امنیتی و سیاسی استانداری البرز گفت 50 میلیارد تومان اموال شریفی تو کرج توقیف شده. پس چی شد ؟ چرا نفروختن ؟

نکته بعد هم اینه که هرکسی از این مجموعه سبد تهیه کرده با واریز پول به شماره حساب بانکی این آقایون و خانم قنبرنژاد بوده و یا با کشیدن کارت در دستگاه های کارت خوان شرکت در اقدسیه ملارد و گلشهر و یا پوز سیار خانم قنبرنژاد.  پس پیگیری پولها خیلی خیلی خیلی راحت بوده. چرا توی این دو ماه اطلاع رسانی نکردند؟

میگفتند پلیس فتا پیگیر حساب ها هستن. پس چرا چیزی نمیگن ؟

در ضمن به این نکات هم دقت کنید :

اول اینکه شریفی سبد محتوی 12 کیلو کود شسته شده و در بهترین حالت با 200 تا 300 نخ کرم رو به ما داده. الان که میگیم باید سبدها رو پس بدیم تا 24000 تومان رو بگیریم یه نکته وجود داره. الان این سبدها محتوی 700 تا 800 نخ کرم و همینطور 7 کیلو کود کمپوست هست. پس روی چه حسابی باید این سبدها رو تحویل بدیم و 24000 تومان بگیریم؟ این سبدها الان 30000 تومان طبق قرارداد ارزش دارند.

نکته دوم اینکه کسانی که نگهدارنده و یا نماینده بودند اگر قرار به تحویل سبد باشه، باید اول با همون نگهدارنده و مشتریانش تسویه بشه.  واسه چی باید سبدها رو تحویل بدن و توی صف وایسن تا اول پول سرمایه گذارای آقای شریفی که نگهدارندشون خود شرکت بوده رو بدن ؟ آیا این منطقیه ؟

شریفی مگه خودش سبد نزده بوده برای مشتریاش؟ پس از همون سبداش پول سرمایه گذاراش رو باید بده. اگه قرار باشه نگهدارنده یا نماینده ای سبداش رو بده و با پول اون سبدها تازه بیان با مشتریان شریفی تسویه کنند خب کسی اینکار رو نمیکنه. سبدهای خودش هست و اختیارش رو داره و حداقلش اینه که پیش خودش میمونه. پس به این نکته هم باید توجه بشه که هر کس مسئول مشتریان خودشه.

اگه آقای میلاد شریفی قرارداد 3 میلیون سبد رو بسته و الان 700 هزار تا سبد بیشتر نداره نگهدارنده و یا نماینده های دیگه نباید جور این کمبود سبد ایشون رو بکشن و خودش باید جبران این کمبود سبداش رو بکنه. بالطبع بقیه هم شامل این مورد می شوند.

/ 3 نظر / 33 بازدید
سر در گم

سلام ببخشید مایی که شهرستان زندگی می کنیم چطور باید عمل کنیم؟ آیا باید بیایم کرج و شکایت کنیم؟ آیا باید در شهرستان خودمون شکایت کنیم؟ اصلا شکایت کردن چیزی رو عوض می کنه؟ لطفا دوستان جواب ما رو بدین ممنون

یوسف

شماره تماس آگاهی کرج21872810 21872820 21872800 هم اکنون تماس بگیرید و هر روز چندین مرتبه تماس بگیرید تا آنها را تحت فشار قرار دهیم و مجبور شوند نتایج کارها را به مردم اطلاع رسانی نمایند. وقت تنگ است همه و همه هر روز چندین مرتبه تماس بگیرید.

تماس گرفتم شما بگیرید .به امید تسریع رسیدگی.