نتیجه گردهمایی در محل دبیرخانه قوه قضائیه

نتیجه گردهمایی  امروز  سه شنبه اول بهمن، به نقل از وبلاگ ورمی شریفی:

واقعا جای بسی تاسف داره که با وجود اطلاع رسانی از یک هفته قبل، باز هم آن چیزی که شایسته حضور ما بود پیش نیامد و طبق شنیده ها نهایتا 300 نفر آمده بودند !

این را نمایندگان محترم در ایمیل ارسالی خواستند تا شاید بعضی آقایان و خانم های مالباخته به خودشان بیایند و برای یک عمر پس اندازی که هم اکنون به راحتی آب خوردن از کفشان رفته است، ارزش قائل شده و تن به پیگیری حضوری و شخصی و حمایت از نمایندگان مردمیشان بدهند.

گزارش اتفاقات امروز از زبان مالباختگان حاضر در گردهمایی امروز :

در سکوت از جلوی مترو به سمت دبیرخانه قوه قضاییه حرکت کردیم.برای صحبت نماینده ها را خواستند و چند نفر از دوستان به همراه آقای جعفری به داخل دبیرخانه رفتند.

بعد از ساعتی به داخل جمعیتی که در پیاده رو نشسته و منتظر بودند بازگشتند.ماحصل این یک ساعت این بود که مجدداً نامه ای تنظیم شد تا برای رسیدگی قوه قضاییه، به ایشان تسلیم کنیم.

در این نامه خواسته شد تا برای رسیدگی جدی و به دور از هرگونه حاشیه های احتمالی مبنی بر احتمال باندبازی و اعمال نفوذ آقایان شریفی بر تیم رسیدگی کننده، جواب واضح و شفافی به مالباختگان بدهند.همچنین در این نامه تقاضای انتقال پرونده از کرج به تهران را داشتند. تمامی مالباختگان حاضر در امروز با امضای نامه ای نمایندگی آقایان سادین و جعفری را مجدداً تایید کردند که کپی این امضا ها هم همراه نامه، به دبیرخانه داده شد.

از جلوی دبیرخانه قوه قضاییه هم به وزارت دادگستری رفتیم. در آنجا تعداد مالباختگانی که همراهی کردند خیلی کمتر بودند و نزدیک به 30 نفر حضور داشتند.باز هم نمایندگان برای دیدار با جناب وزیر و یا معاونین ایشان به داخل رفتند و معاون وزیر و مشاور ایشان با نمایندگان صحبت کردند.

اینجا هم برای پیگیری جواب نامه های قبلی که به دادگستری داده بودند، رفتیم.معاون جناب وزیر هم گفتند برای پیگیری جدی تر از جانب آقای فرهادی فردا اقدام می­کنند و از نمایندگان مالباخته ها هم خواستند تا فردا برای جلسه به آنجا بروند.

/ 5 نظر / 36 بازدید
م - ا

یعنی پولمون بر میگرده تجربه میگه نه ! چک بی محل ، دزدی ، این هم از کلاه برداری

صادق

کدوم پول همه شو فرستاده خارج از کشور داده دخترش برده این نمایندهها دنبال دیدن مقامات هستن اقاجون مرغ پرید

مالباخته

اخیرا در تعدادی از نظرات بعضی از وبلاگها مشاهده شده که افرادی که نظر می دهند سعی در به انحراف کشیدن روند رسیدگی به پرونده شریفی را دارند در اینجا لازم می دانم از مدیران محترم وبلاگها در خواست نمایم که در تایید نظرات انحرافی دقت بیشتر نمایند البته این موضوع چیزی از ارزش کار شما در اطلاع رسانی کم نمی کند با کمک دوستان گمنام مان فعلا چند تن از افرادی که به نفع شریفی دارند جو را منحرف می کنند شناسایی شده اند( با تمام مشخصات نام و محل کار و آدرس محل زندگی و شماره تماس و...) البته در صورت تکرار ادعاها و اخبار کذب و مطالب انحرافی، مشخصات آنان را فاش می کنیم تا مالباختگان هر گونه که شایسته می دانند با ایشان برخورد نمایند

بهنام

سلام تورو خدا اینقدر نا امید نباشید ما همیشه یه اشنا یه پارتی گردن کلفت داریم که پشتمونه اونم اسمش خداست به امید خودش همه چیز درست میشه پول ما پول حلال و زحمت کشیده بود من خودم 10سال بکمک همسرم برا جمع کردن این پول زحمت کشیده بودم با حقوق کارمندی ووام خونه خریدیمو بعدشم فروختیم زدیم باین کار حالا اگه واقعا شریفی بدبخت اوین باشه دیگه مشکلی نیست دیرو زود داره اما سوخت وسوز نه البته اگه بذارن......//////

مالباخته

تورو خدا یه کاری کنید پول ما پول حلال بود