مالباختگان شرکت ورمی کمپوست سایه گستران زندگی ایرانیان (امیر شریفی)

آخرین مطلب وبلاگ ورمی سادین

آخرین مطلب وبلاگ ورمی سادین نوشته شده در  دوشنبه 16 دی1392ساعت 19:1 عیناً در اینجا نقل می شود:

دوستان عزیز این آخرین پست ما در این وبلاگ می­باشد. به دلایلی که الان توضیح خواهم داد:

با سلام خدمت دوستان بزرگوار

از این به بعد از طریق این وبلاگ دیگر در خدمت شما عزیزان نمی باشیم.  دلایل ما :

  • خسته شدیم از تهدیدهای همیشگی از جانب مقامات محترم مبنی بر بازداشت شدن ( که دوبار این اتفاق افتاد و وثیقه پنجاه میلیون تومانی دادیم ) 

  • زندانی شدن به دلیل نشر اکاذیب و تشویش اذهان مالباختگان !!!!

  • امروز در آگاهی به ما گفتند شما هستید که مانع می شوید تا کار به نتیجه برسد !!!!

ما به صورت شبانه روزی دنبال این پرونده بودیم.  نزدیک به 50 روز از صبح زود تا نیمه شب از این اداره به آن اداره ,از این مسئول به آن مسئول مراجعه کردیم و در نهایت توانستیم با حمایت مقامات دلسوز و شما همراهان گرامی این پرونده را به جایی برسانیم که هم اکنون منتظر جوابیه دیوان عالی کشور هستیم که تا اخر هفته مشخص خواهد شد.

منتی بر کسی نیست که هرچه کردیم وظیفه بود. اگر کسی از تندی کلام ما رنجید از همینجا حلالیت می طلبیم. امیدواریم در سایه امام عصر (عج) و یاری مقامات دلسوز بتوانیم به نتیجه برسیم.

ضمناً اعلام می کنیم از این به بعد هیچ سایت و یا وبلاگ و یا صفحه اینترنتی دیگری با مدیریت و نظارت ما وجود نخواهد داشت و مسئولیت هر آنچه دیگران میگویند و منتشر میکنند بر عهده خودشان خواهد بود.

خدانگهدار

ما نیز به نوبه خود از تلاش شبانه روزی برادران عزیز (سادین و جعفری) که بی هیچ چشمداشت و منتی، خالصانه و صادقانه و با تحمل انواع دشواریها و ناملایمات، تمام توان خود را در مسیر حل مشکل پیش آمده به کار بسته اند، قدردانی و سپاسگزاری می کنیم. امیدواریم در سایه عنایات الهی و با بذل توجه ویژه مسئولین امر و نهادهای ذیربط و همچنین تلاش مضاعف این عزیزان و سایر دوستان ذینفع، در اسرع وقت ممکن شاهد مختوم به خیر شدن این پرونده باشیم.

نویسنده : مال باخته : ٦:٥٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٧ دی ،۱۳٩٢
Comments نظرات () لینک دائم