مالباختگان شرکت ورمی کمپوست سایه گستران زندگی ایرانیان (امیر شریفی)

اطلاعیه جلسه 92/10/13 با حضور پشتیبانان و نگه دارنده های تهران و البرز

بنا به اطلاعیه منتشر شده در وبلاگ ورمی سادین (جعفری - سادین) در  ساعت 11:50 پنجشنبه 12 دی 1392  :

از تمامی پشتیبانان و نگه دارنده های محترم تهران و البرز (کرج و تهران - اسلامشهر - رباط کریم- دماوند - ملارد و تمامی شهرستان های دیگر در تهران ) دعوت به عمل می آید راس ساعت 11 صبح روز جمعه مورخ 92/10/13 در محل: شهر قدس - میدان قدس - بلوار امامزاده - نبش خیابان امیر کبیر - مسجد باب الحوائج حضور بهم رسانید.

لذا موکداً تاکید می گردد تمامی پشتیبانان و نگهدارنده ها (اعم از تضمینی و تکثیری) فقط تهران و البرز حضور بهم رسانند و فعلاً سرمایه گزارن عزیز از حضور خودداری نمایند.

ضمناً پشتیبان ها و نمایندگان سایر شهرها:  فعلا از حضور در این جلسه خودداری نمایند.

همراه داشتن سند قراردادها و مدرک شناسایی جهت حضور الزامیست.


از سروران گرامی خواهشمندیم به صورت پیامک پشتیبان خود را از این جلسه مطلع سازید.

این جلسه با هماهنگی کارگروه و مسئولین برگزار شده. قول می دهیم این جلسه در تک تک استانها برگزار شود. نتایج حاصل بعد از جلسه به اطلاع عموم خواهد رسید و در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

برنامه ریزی ها جهت برگزاری جلسه در اکثر استانها نیز در دست اقدام است. هدفمان این است که نمایندگان و پشتیبانان در سطح کشور از رفت و آمد مکرر خودداری نمایند. و تصمیمات اتخاذ شده با هماهنگی و تایید تمامی این افراد انجام خواهد شد. ضمناً جلسه ای با حضور تمام نمایندگان و پشتیبانان در سطح کشور در حال بررسی و انجام است.

از تمامی سروران و سرمایه گزاران عزیز خواهشمندیم: همانطور که تاکنون به ما اعتما کردید کما فی السابق اجازه ی ادامه ی پیگیری را داده و ما را با صبر خود در این امر یاری فرمایید.

دوستان عزیز همانطور که مستحضرید، تا اینجا با پیگیری ما و هدایت شما عزیزان این نتایج خوب حاصل شده است.

همانطور که تا اکنون با حمایت شما عزیزان لیاقت داشتیم که خبرهای خوشی را به اطلاعتان برسانیم. انشاءالله زین پس نیز منتظر خبرهای خوش و دلگرم کننده ما باشید.

به امید دیدار (جعفری - سادین)

نویسنده : مال باخته : ۳:٤٠ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٢ دی ،۱۳٩٢
Comments نظرات () لینک دائم