مالباختگان شرکت ورمی کمپوست سایه گستران زندگی ایرانیان (امیر شریفی)

پخش خبر مربوط به "شرکت سایه گستران زندگی ایرانیان" از بخش خبری 20:30

بعد از مدتها سکوت معنادار، بالاخره قفل زبان رسانه ملی هم شکسته شد و پس از یک دوره نسبتاً طولانی مصلحت اندیشی و عافیت طلبی، بعد از آنکه اخبار مربوط به شرکت بحران زده سایه گستران زندگی ایرانیان، توسط انواع و اقسام خبرگزاریها، سایتهای خبری و روزنامه ها انتشار یافت، بر حسب وظیفه، در بخش خبری 20:30 امروز یکشنبه 1392/09/24 با پخش گزارشی یک دقیقه ای شامل اطلاعات تاریخ مصرف گذشته، از مشکل پیش آمده برای هزاران هموطن مرتبط با این شرکت رونمایی کرد:

نوشدارویی و بعد مرگ سهراب آمدی      بی وفا این زودتر می خواستی حالا چرا؟!

همچنین در اقدامی شاید هماهنگ و تقریباً همزمان، باشگاه خبرنگاران (بزرگترین خبرگزاری فارسی زبان ایران !) سرانجام با تلاش شبانه روزی و طاقت فرسای گروه وبگردی خود، اقدام به انتشار گزارشی با عنوان بازداشت متهم پرونده 4000000000000 تومانی  به نقل از خبرگزاری دانا  نموده است.

ضمن تشکر ویژه از این اقدام به جا و به هنگام صدا و سیما  و همچنین خبرگزاری باشگاه خبرنگاران !!! عاجزانه از درگاه خداوند قادر و حکیم مسئلت داریم که مجموعه اتفاقات روزهای اخیر را در مسیر حل هر چه بهتر و سریعتر مشکل پیش آمده و احقاق حقوق تمامی مالباختگان، هدایت فرماید.

در همین رابطه، به دوستان توصیه می شود حتماً به توضیحات روشنگرانه برادران عزیز (آقایان جعفری و سادین) در قالب توجه و اطلاعیه مندرج در وبلاگ ورمی سادین مراجعه نمایند.

نویسنده : مال باخته : ۱٠:٠۸ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۳ دی ،۱۳٩٢
Comments نظرات () لینک دائم