مالباختگان شرکت ورمی کمپوست سایه گستران زندگی ایرانیان (امیر شریفی)

مطلب ارسالی توسط آقای ف . ا

با عرض سلام و ادب و احترام به حضور تک تک دوستان گرامی

به دنبال اطلاع رسانی های قبلی (از طریق سایت و ...)، بنده نیز همانند صدها نفر دیگر از عزیزان، از همان روزهای اول (ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 1392/09/13) در مقابل دفتر گلشهر حضور داشتم. سرمای بسیار زیاد هوا که با بارش ملایم برف نیز همراه بود، مانع از آن نشد که این افراد برای پیگیری جریانات و یافتن سرنخهای جدید در این محل حاضر نشوند. یکنفر از دوستان که می گفت من هم از شما هستم و ظاهراً مبلغ نسبتا زیادی را نیز سرمایه گذاری کرده بود آخرین اطلاعات را با صدای بلند به مردم اعلام می کرد. ظاهرا صحبت از این بود که بهتر است ادامه کار توسط وکیل ذی صلاح پیگیری شود. گاهی صحبت از توقیف اموال به میان می آمد، گاهی صحبت از جعلی بودن پروانه فعالیت شرکت سایه گستران، گاهی این مردم ناراحت و البته اندکی عصبانی صحبت از تجمع در مقابل مجلس می کردند و امیدشان را در پیگیری مقامات دولتی می دیدند و خلاصه از اینطور حرفها ...

اما دوستان گرامی همانطور که شما هم بهتر از من اعتقاد دارید مالی که حلال باشد بعید است به همین راحتی از بین برود. آدم وقتی درد دل دیگران را می شنود و اینکه از چه راههایی این سرمایه را جمع کرده و سرمایه گذاری کرده اند دلش آرام می گیرد. به اینکه هیچ حقی از بین نمی رود چرا که ضامن آن خداست.

حال باید تصمیمات عجولانه را کنار گذاشت و با توکل به خدا و البته با امید و اعتماد، کار را دنبال کرد. باید اجازه داد تا دکتر شریفی و دیگر دوستان به سر کار برگردند و در جلساتی مشترک و حضوری، مشکلات و موانع موجود به بحث و بررسی گذاشته شود. عزیزان حاضر نشوید اموالتان با ناراحتی و یا خدای ناکرده از طریق غصب و توقیف مال غیر، برگردد. امیدوارم روزی که انشاء الله چندان دور هم نیست، همه شما و ما به حق خود دست یابیم.

نویسنده : مال باخته : ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۳ دی ،۱۳٩٢
Comments نظرات () لینک دائم