مالباختگان شرکت ورمی کمپوست سایه گستران زندگی ایرانیان (امیر شریفی)

خبر مهم و انشاء الله امیدبخش

بر اساس اظهارات چند تن از دوستان کاملاً موثق که دیروز (جمعه 22/09/1392) و امروز، موفق به صحبت تلفنی با آقای دکتر شریفی شده بودند:

در طی این صحبت آقای شریفی ضمن ابراز ناخرسندی شدید از اتفاقات اخیر و همچنین گلایه از بعضی بدقولی ها، کارشکنی ها و جوسازیهایی که در حقشان انجام شده بود، مشکل پیش آمده برای وبسایت جدید سایه گستران زندگی ایرانیان را ینا به دلایل فنی که در حال برطرف شدن می باشد، برشمرده بودند. همچنین ایشان ابراز امیدواری کرده بودند بر اساس اقدامات و برنامه ریزی صورت گرفته، طی دو هفته آینده سایتهای شرکت را بازگشایی کرده و تمامی تلاش خود را برای بازگرداندن اوضاع به روال عادی به کار خواهند بست.

ضمناً ایشان ضمن عذرخواهی از بابت مسائل و مشکلات پیش آمده که خارج از اختیار ایشان بوده و طی این مدت خواب و آرامش را از ایشان و نزدیکانشان سلب کرده بوده است، قول مساعد داده اند که در اسرع وقت ممکن و با فراهم آمدن شرایط نسبی مناسب، حداکثر تلاش ممکن را به منظور تأمین اصل و سود سرمایه ها و همچنین جبران هزینه های به عمل آمده، به کار گیرند. ایشان از تمامی دوستانی که در این قضیه سهیم هستند موکداً خواهش کرده که در حفظ و نگهداری اموال شرکت (کرم، کود، سبد، دستگاه و ...) که به عنوان اموال و امانات مردم در اختیار آنها قرار گرفته است، نهایت سعی و تلاش را به کار گیرند.    

                                                                                                                انشاءالله

نویسنده : مال باخته : ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۳ دی ،۱۳٩٢
Comments نظرات () لینک دائم