مالباختگان شرکت ورمی کمپوست سایه گستران زندگی ایرانیان (امیر شریفی)

نکاتی چند در ارتباط با وبسایت جدید سایه گستران زندگی ایرانیان

برادر عزیز جناب آقای دکتر شریفی، لطفاً توجه و اقدام فرمایید:

  1. جناب آقای شریفی عزیز، انصاف کنید! واقعاً انتظار دارید مردم با وجود این همه بدقولی و بعد از سه هفته دست و پنجه نرم کردن با بدترین ناملایمات، فقط به یک وبسایت (که هر کسی می تواند به هر نیتی آن را راه اندازی کند) دل خوش کنند و امید ببندند.

  2. راه اندازی این وبسایت با اظهارات شخص مدیر پرتال سایت قبلی شرکت که شخصاً اقرار داشتند بنا به تصمیم شخصی (به خاطر قطع ارتباط عوامل اصلی شرکت با ایشان) و رهایی خود و دیگران از بلاتکلیفی تصمیم به تعطیلی سایت گرفته اند در تناقض است.

  3. در شرایطی که مردم به شدت نگران اصل و سود سرمایه اشان هستند و بیم از دست رفتن محصولات (کرم و کود) می رود، چرا هیچ برنامه و راهکار عملی برای جلوگیری از زیانهای احتمالی، ارائه نشده است.

  4. طی روزهای اخیر و با تلاش افراد متضرر، موضوع به شدت در حال رسانه ای شدن است و کم و بیش مسئولین (سخنگوی قوه قضائیه، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار کرج، رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی استان البرز، رئیس جهاد کشاورزی استان البرز، معاون سیاسی استان البرز و ...) نیز در جریان ما وقع قرار گرفته اند. قطعاً این موضوع ضمن دامن زدن به بی اعتمادی بیشتر به شرکت و ارکان آن تلاش مضاعفی را جهت جلب نظر مجدد مسئولین و بازسازی اعتماد از دست رفته می طلبد. آیا واقعاً این وبسایت چنین زمینه ای را فراهم کرده یا خواهد کرد؟

  5. برادر عزیز در این وضعیت دشوار و شرایط بحرانی، شاید تنها چیزی که می تواند حداقل امید را به مردم برگرداند، حضور شما در میان آنها، شرح ماوقع، ارائه تضمینهای قانونی برای ادامه مسیر و استفاده از پشتوانه حمایت مردمی است که تمام سرمایه هایشان را به دست شما سپرده اند. مردم اعتماد خودشان را قبلاً به شما ثابت کرده اند، حالا نوبت شماست پس درنگ جایز نیست.   

نویسنده : مال باخته : ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٢ دی ،۱۳٩٢
Comments نظرات () لینک دائم