مالباختگان شرکت ورمی کمپوست سایه گستران زندگی ایرانیان (امیر شریفی)

عریضه ای به معاونت محترم امور مجلس ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سرور ارجمند، معاونت امور مجلس ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

برادر بزرگوار، حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای انصاری

قال رسول الله (ص):

مَن سَمِعَ مُنادیا یُنادی یا للمسلمین فلم یَجبه فلیسَ بِمُسلم

پیش از هر چیز از این که بنا به اضطرار، مصدع اوقات ارزشمندتان می شوم عذرخواهی می کنم. موضوع در ارتباط با خبر مندرج در سایت آن معاونت محترم که عیناً در تاریخ دوم آذرماه سال جاری در خبرگزاری مجلس شورای اسلامی منردج شده است ، می باشد:

http://www.icana.ir/Fa/News/241803
حضرت حجت الاسلام، مسأله کاملاً جدی است و متأسفانه سایه شوم این فاجعه بر سر هزاران خانوار ایرانی که بعضاً تمام سرمایه های عمرشان را به منظور کمک به اشتغال، تولید ملی و نهایتاً کسب سود حلال، در قبال آن، در شرکت سایه گستران زندگی ایرانیان به مدیریت آقای امیر شریفی سرمایه گذاری کرده اند افتاده است. از کارگران و کشاورزان محروم گرفته تابسیاری دیگر از اقشار مختلف مردم.

جناب آقای معاونت محترم، برای اینکه سهم نهادهای مختلف را در اعتبار بخشیدن به کار این شرکت و جلب اعتماد مردم در یابید و البته با گوشه هایی از مصیبتهایی که مردم مالباخته با آن دست و پنچه نرم می کنند لطفاً در صورت امکان به وبلاگهای مردمی زیر سر بزنید.

جناب آقای انصاری عزیز، مردم مظلوم انتظار دارند. چشم و گوششان برای روشن شدن حداقل بارقه امیدی در دلشان به  دولتمردان عزیز، نمایدگان مجلس و نهادهای قانونی است بر حسب وظیفه و به عنوان کسی که خودم هم زخم این فاجعه بر وجودم نشسته و تمام حاصل عمرم را بربادرفته می بینم ، عاجزانه از شما تقاضای مداخله، پی گیری و رسیدگی به موضوع را دارم. که هر قدم وقلمی که در این طریق بردارید دعای خیر هزاران خانواده نا امید و مستأصل  پیشکش وجود نازنینتان خواهد بود از اینکه سرتان و دلتان را به درد آوردم، پوزش می طلبم و با این امید که در سایه دولت گرانسنگ اسلامی احساس امنیت کنیم و مزه شیرین عدالت را بچشیم بهترین آرزوهای خود را بدرقه راهتان می کنم

پاینده و سربلند باشید

نویسنده : مال باخته : ٤:٢۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱ دی ،۱۳٩٢
Comments نظرات () لینک دائم